Anterior

Octubre de 2017

Següent
Programació
Dilluns
Dimarts
Dimecres
Dijous
Divendres
Dissabte
Diumenge
25
20:00 Música per a gent exquisida
26
20:00 Days of Glory
27
20:00 SiM (R)
28
19:00 Suara Indonèsia
29
30
11:15 Som Terra !
11:30 Fem dissabte!
12:30 Informatiu cap de setmana
13:00 L'hora del Vermut
16:00 Música per a gent exquisida
17:00 SiM
1
9:00 Els Classics
13:00 La Missa
18:00 Repetició espais (R)
20:00 L'Hora del Vermut (R)
2
20:00 Música per a gent exquisida
3
20:00 Days of Glory
4
20:00 SiM (R)
5
19:00 Suara Indonèsia
6
7
11:00 Priorem Priorat
11:45 Fem camí
12:00 Fem Salut
12:30 Informatiu cap de setmana
13:00 L'hora del Vermut
16:00 Música per a gent exquisida
17:00 SiM
8
9:00 Els Classics
13:00 La Missa
18:00 Repetició espais (R)
20:00 L'Hora del Vermut (R)
9
20:00 Música per a gent exquisida
10
20:00 Days of Glory
11
20:00 SiM (R)
12
19:00 Suara Indonèsia
13
14
11:00 L'Art d'Educar
11:45 El Planeta
12:30 Informatiu cap de setmana
13:00 L'hora del Vermut
16:00 Música per a gent exquisida
17:00 SiM
15
9:00 Els Classics
13:00 La Missa
18:00 Repetició espais (R)
20:00 L'Hora del Vermut (R)
16
20:00 Música per a gent exquisida
17
20:00 Days of Glory
18
20:00 SiM (R)
19
19:00 Suara Indonèsia
20
21
11:00 Salta Muntanyes
11:30 Personatges Singulars
12:00 Volta de full
12:30 Informatiu cap de setmana
13:00 L'hora del Vermut
16:00 Música per a gent exquisida
17:00 SiM
22
9:00 Els Classics
13:00 La Missa
18:00 Repetició espais (R)
20:00 L'Hora del Vermut (R)
23
20:00 Música per a gent exquisida
24
20:00 Days of Glory
25
20:00 SiM (R)
26
19:00 Suara Indonèsia
27
28
11:15 Som Terra !
11:30 Fem dissabte!
12:30 Informatiu cap de setmana
13:00 L'hora del Vermut
16:00 Música per a gent exquisida
17:00 SiM
29
9:00 Els Classics
13:00 La Missa
18:00 Repetició espais (R)
20:00 L'Hora del Vermut (R)
30
20:00 Música per a gent exquisida
31
20:00 Days of Glory
1
20:00 SiM (R)
2
19:00 Suara Indonèsia
3
4
11:00 Priorem Priorat
11:45 Fem camí
12:00 Fem Salut
12:30 Informatiu cap de setmana
13:00 L'hora del Vermut
16:00 Música per a gent exquisida
17:00 SiM
5
9:00 Els Classics
13:00 La Missa
18:00 Repetició espais (R)
20:00 L'Hora del Vermut (R)